Transport

Transport

Buss:

Tallinnast ja Rakverest lähevad otsebussid Lahemaa erinevatesse asulatesse. Loksa, Võsu ja Käsmu – neid ja veel teisigi kaunid paiku võib ümberistumisteta väisata ka autota reisija. Kõige parema ühendusega sihtkoht rahvuspargis on Loksa linn. Pealinnast väljuvad sinna bussid igal tunnil või tihedamini ning sõiduaeg kiirliinil 157 on tund ja 15 minutit. Loksalt võib edasi liikuda ka Visit Lahemaa rendirattaga. 

 

Vaata bussiaegasid: peatus.ee. 

 

Jalgratas:

 

Loksa linnas asub rattalaenutuspunkt ning edasine reis Lahemaa erinevatesse paikadesse võib jätkuda kondijõul. Näiteks Raketa laevavrakini peab väntama 2 ning Hara Allveelaevabaasini 10 kilomeetrit. Pea meeles, et rattad tuled tagastada alguskohta.  

 

Auto:

 

Lahemaal on autoga väga lihtne liigelda, ent arvestada tuleks  rahvuspargi looduskaitsenõuetega. Sihtkaitsevööndis on mootorsõidukitega liikumine ja parkimine väljaspool selleks ettenähtud teid ja parklaid keelatud. 

 

Purjekas, jaht:

 

Sihtkohta on võimalik jõuda ka jahi või väikelaevaga, sest Lahemaal on mitmeid väikesadamaid. Hara, Viinistu, Vergi või Võsu ootavad sind!


Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.


Liitu uudiskirjaga


    TAVA

    Uudiskirjast saad häid ideid ja vihjeid, kuidas planeerida oma järgmine puhkus.