Infokohvik

Infokohvik

Visit Lahemaa infokohvik asub Loksa bussijaama ees. Lisaks värsketele uudistele ootavad sind meie juures pannkoogikohvik ja jalgrataste laenutuspunkt. Tule Lahemaale ühistranspordiga, söö kõht mõnusalt täis ning liigu edasi kondijõul.

 

Avamisajad:

R 13-19
L 12-19
P 12-18

 

Infokohvik on avatud E-R. Pakume värskeid Lahemaa uudiseid, rendirattaid ja pannkooke.

 

Jalgrattarent:

Planeeri bussireis Lahemaale peatus.ee lehel. Vali sihtkohaks Loksa. Kohale jõudes hüppa infokohvikust läbi ning haara kaasa rendisõiduk. Saadaval on mugavad meeste- ning naisterattad, mille pehmed istmed muudavad ringi vuramise nauditavaks. Võta ette päevane sutsakas või lausa nädalane ringreis.

 

Infopunkti lähedal on palju ägedaid vaatamisväärsusi! Näiteks Raketa laevavrakk, Jaani-Tooma suurkivi, Viinistu kunstimuuseum ja Hara sadam. Viska pilk peale ka meie Lahemaa ringi kaardile, mis aitab sul Eesti suurimas ja vanimas rahvuspargis orienteeruda. Teemapõhiselt juhatame Sulle teed Kiviringil ja Mõisaringil ning pakume soovitusi Päevateekondadeks.

 

Hinnad:

  • Kuni 3 tundi: 5 eurot
  • Kuni 12 tundi: 10 eurot
  • Kuni 24 tundi: 20 eurot

Tagatisraha: 50 eurot

 

Broneerimine:

Võimaluse korral broneeri ratas. Kirjuta: info@visitlahemaa.com või helista: +372 523 9239

 

Infokohvik ootab väntama! Saadaval on nii meeste- kui naisterattad.

 

Liisa Riinu pannkoogikohvik:

Mõnus amps on hea sissejuhatus tegusale avastusretkele… ja Lahemaal on tegemist küllaga. Tule maitse nii magusaid kui ka soolaseid pannkooke, talujäätist ning Lahemaa kohalike maitsemeistrite karastavaid jooke. Lisaks pakutakse teed, kohvi ja kakaod. Toidud on värskelt kohapeal valmistatud.

 

Tule maitse magusaid ning soolaseid pannkooke. Pakume ka kosutavaid jooke.

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.