Lahemaa Ring

Lahemaa Ring

Mida teha Lahemaal? Põnevaid paiku, tegevusi ja lugusid jagub Lahemaal avastamiseks küllaga!

Oleme koondanud kokku valiku populaarsematest, lihtsustamaks Sinu teekonda Eesti vanimas ja mitmepalgelisemas rahvuspargis. Teemapõhiselt juhatame Sulle teed Kiviringil ja Mõisaringil ning pakume soovitusi Päevateekondadeks.

 

Lahemaal liikudes väärtusta alati siinset loodust ja kogukonda, võimalikud piirangud on toodud välja Lahemaa kaitse-eeskirjas.

Kasuta pdf-formaadis kaarti oma nutiseadmes või trüki paberkandjale.

 

→ Allalaetav ja prinditav kaart ←

 

Visit lahemaa trükis_est

 

 

Külastajate tagasiside ja soovitused Lahemaa rahvuspargis | Allikas: Google review

 

J S
Kohalik giid·364 arvustust·1 187 fotot

Lahemaa Rahvuspark on Natura 2000 looduskaitsealale kuuluv ala, mille pindala on 747,84 km² — sellest maismaad 479,10 ja merd 268,74 km².
Sinna mahuvad mitmed loodukaunid kohad, metsa- ja rabarajad, metsad, rahnud jms. Tasub võtta aega rohkem kui 1 päev, et rahulikult ringi vaadata ja huvitavaid kohti näha. Mugavaim oleks liikuda autoga, kuna vahemaad huvipunktide vahel võivad osutuda üpris pikaks. Sobib muidugi ka pikemaks matkamiseks, kuna mitmed pikemad matkarajad läbivad ka seda. Alal asuvad ka mitmed kuulsad mõisad, nagu Palmse, Sagadi ja Vihula. Samuti Viru raba, Käsmu poolsaar, Võsu rand, palju RMK matkaradasid jms.

 

Mauri Otsus
Kohalik giid·76 arvustust·107 fotot

Väga vinged matkarajad on ning hästi rahulijud, saab oma mõtteid koguda.
Soovitan Altjat, Koprarada ning Oandus olevat pärandkuktuuri oma

 

LASTOCHKA1
Kohalik giid·154 arvustust·213 fotot

Ilus loodus, palju huvitavaid kohti vaatamiseks. Näiteks, Palmse, Sagadi ja vihula mõisad. Palju igasuguseid matkaradasi. Ilusad kohad puhkamiseks mere ääres, kus saab panna telki ka. Super head kohad vaba aja veetmiseks aastaringselt. Soovitan külastada.

Ei leidnud vastust? Võtke ühendust.